Diyetisyen

18 kilo veren Cet Demirer’den şaşırtan açıklama: “Çenemi tutunca kilo veriyorum”

Fazla kilolarıyla tanıdığımız ünlü komedyen Cet Demirer, verdiği kilolarla toplumsal medyada olay oldu. Argümanlara nazaran Demirer, verdiği kiloların akabinde bedeninde meydana gelen sarkmaları toparlatmak için ameliyat olduğu savlarıyla gündeme gelmişti. Demirer katıldığı bir programda buna açıklık getirdi.

49 yaşındaki Cet Demirer, şimdilerde Yeni sineması ‘Bursa Bülbülü’ için çalışmalar yapıyor.  Ünlü komedyen, verdiği kilolarla toplumsal medyada ilgi odağı oldu. Bir devir 140 kilo olan Demirer, 18 kilo vererek eski imajına veda etmişti. Fakat haber sitelerinde yer alan 50 kilo verdi tezlerine yalanlama getirdi. Öte yandan ünlü komedyen mide ameliyatına karşı olduğunu doğal yollarla kilo vermenin daha sağlıklı olduğunu söyledi. 

Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Demirkol’un sunduğu, Socrates Dergi’nin YouTube kanalında yayınlanan ‘Galaxy Rehberi’ isimli programa konuk olan Demirer, mide ameliyatı olduğu tezlerine açıklık getirmişti.

ata demirer 50 kilo verdi

“ÇENEMİ TUTUNCA KİLO VERİYORUM”

50 kilo verdiği istikametindeki haberlerle ilgili “Saçma sapan şeyler söylemişler” diyen Cet Demirer, “50 kilo fazlalığım yok, kime vereyim 50 kiloyu? Mide ameliyatına karşıyım. Allah mecbur etmesin, hani meskenden mahalle çıkarıyor ya adamı, o vakit olurum. Hoşluk için mide ameliyatı olan var. 20 kilo için yapıyor bunu, zira başı şişko. Ben 17-18 kilo verdim ancak mide ameliyatına gerek yok, biraz çenemi tutunca veriyorum ben” biçiminde konuşmuştu.

Şimdilerde Bursa Bülbülü sinemasıyla kamera karşısına geçen komedyen son paylaşımıyla herkesi duygulandırdı. Filmin çekimlerini çocukluğunun geçtiği Bursa’daki mahallesinde gerçekleştiren Cet Demirer, çocukken çekildiği pozun birebirini verdi. O günleri yad eden ünlü isim, gönderisine; “Mahalleye dönüş” notunu düştü.

ata demirer son payalaşımı

Eski günleri yad eden komedyen yıllar evvel çekilmiş fotoğrafını da paylaşmayı ihmal etmedi.

ata demirer

FİT HALİYLE DİKKAT ÇEKTİ

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 8-19 Nisan tarihlerinde gerçekleşen 41. İstanbul Sinema Festivali’nin “Zeki Müren’de Bizi Görecek” sloganıyla evvelki akşam düzenlenen partide Cet Demirer, sahneye çıktı. Demirer, ‘Beklenen Şarkı’ ve ‘Hayriye’ müziklerini seslendirdi. Dansları ve sesiyle izleyenleri eğlendirmeyi başaran ünlü komedyen fit haliyle dikkat çekti. İşte Cet Demirer’in son hali…

ata demirer

Sosyal medyayı faal kullanan ünlüler ortasında yer alan Demirer, Demet Akbağ ile fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

ata demirer son hali

Ünlü komedyen Cet Demirer, uzun müddettir yeni sinema çalışmaları için inzivaya çekilmişti. Demirer, bir yandan çalışırken öteki yandan da sıkı bir diyet uyguladı. 

ata demirer son hali

Ata Demirer’in son hali hayranlarını şaşırtırken ünlü isme yorum yağdı.

SON HALİNİ PAYLAŞTI!

49 yaşındaki oyuncunun bir epey kilo verdiği görüldü. Demirer bu karesini “Ödem atıyorumdur” notuyla paylaştı.

İşte Demirer’in Instagram’da paylaştığı karesi;

Bozcaada’da deniz ve güneşin tadını çıkaran Demirer’e, takipçilerinden doğum günü iletilerinin yanı sıra “Maşallah”, “Nasıl kilo verdiniz?”, “Kesinlikle daha iyisin”, “Kilo harika” halinde çok sayıda yorum geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sagopa Kajmer ve Kolera ortasında yeni kavga!

Kaynak: https://www.yasemin.com/diyet/haber/2986404-18-kilo-veren-ata-demirerden-sasirtan-aciklama-cenemi-tutunca-kilo-veriyorum

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu