Güzellik

2022 Sonbahar aylarına özel en yeni far paletleri

Sonbahar aylarında göz makyajınızda sıcak renk tonlarını tercih edebilir, buğulu bir göz makyajı yapabilirsiniz. Bu metodu kullanarak hem dönemin en trend modasına ahenk sağlamış hem de havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Pekala bu makyajı yaparken hangi eserler kullanılır? Sonbahar makyajının vazgeçilmez kesimi olacak en hoş far paletleri için yazımıza göz atın.

Makyaj çantanızı 2021-2022 Sonbahar/kış trendlerine uygun hale getirmek istiyorsanız dönemin yeni çıkan far paletlerini alarak işe başlayabilirsiniz. Birbirinden pırıltılı renklerin moda olduğu bu dönemde tüm renkleri bir paletin içerisine sığdıran dünyaca ünlü markalar eserlerini piyasaya sürdü. Bu paletleri kullanarak hem yılın modası olan buğulu bir makyaj yapabilir tıpkı vakitte da makyaj koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.  Her ne kadar her dönem kullanılan renkler değişiyor olsa da, kelam konusu göz makyajı olduğunda kullanacağınız far uygulama tekniği aslında daima tıpkı kalıyor. Ekseriyetle birbirine uyumlu tonlar seçilerek hazırlanan, üç, dört ya da çok daha fazla renkten oluşan far paletleri ise aslında sizi renk kombini yapmak zahmetinden kurtarıyor ve size yalnızca bu farları nasıl kullanacağınızı bilmek kalıyor.

İŞTE KOZMETİK DÜNYASINA YENİ GELEN EN HOŞ FAR PALETLERİ;

Özel günlerde ve davet makyajlarında aydınlık bir makyaj yapmak istiyorsanız bu paletler tam size nazaran. Hem sonbaharın kahve tonlarını hem de kıyafetlerinize uygun seçeceğiniz far tonları ile dönemin trend renklerini de kolaylıkla bu paletlerde bulabilirsiniz.

sonbahar makyajı nasıl yapılır

  • – Huda Beauty Obsessions Eyeshadow Palette – Topaz / 679 TL
  • – Urban Decay Elements Eyeshadow Palette /  899 TL
  • – Kat Von D Fetish Eyeshadow Palette / 1.665 TL

Soğuk ve yağmurlu havalarda gün uzunluğu bozulmayan bir göz makyajı yapmak istiyorsanız kesinlikle bu paletlere bir göz atmalısınız. Bilhassa koyu pembenin en hoş tonlarını bir ortada bulunduran bu paletler, gösterişli ambalajlarıyla da dikkat çekiyor.

sonbahara özel far paleti

  • – Too Faced Gingerbread Spice Eye Shadow Palette /  2.127 TL
  • – Urban Decay Naked Cherry Eyeshadow Palette 1.091 TL
  • – Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette / 851 TL

Özel bir göz makyajı yapmak ve davetlerde tüm dikkatleri üzerine çekmek istiyorsanız birbirinden farklı bu paletteki renk tonlarını kullanabilirsiniz. Hiç tozutma yapmayan ve uzun müddet kalıcı olan bu renkler, sonbahar aylarına da çok yakışacak.

en güzel far paletleri

  • – Natasha Dedona Gold Eyeshadow Palette /  1249 TL
  • – Fenty Beauty Moroccan Spice Eyeshadow Palette /  749 TL
  • – Becca Volcano Goddess Eyeshadow Palette / 555 TL

Kaynak: https://www.yasemin.com/guzellik/haber/2726710-2022-sonbahar-aylarina-ozel-en-yeni-far-paletleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu