Diyetisyen

Burak Özçivit’ten eşi Fahriye Evcen için hamileliğe özel yemek programı!

Geçtiğimiz günlerde ikinci sefer baba olmanın haberini alan ünlü oyuncu Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen için özel yemek programı hazırladı. Hamilelik sürecini sağlıklı geçirmesi için çok dikkat eden Özçivit organik ve diyete uygun yiyecekler hazırladı.

İkinci sefer baba olacak olan Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit yine baba olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde ikinci sefer gebe olduğu haberiyle hayranlarını sevindiren Fahriye Evcen’in ikinci sefer gebe olduğu ortaya çıktı. 

HAMİLELİĞE ÖZEL ORGANİK DİYET!

Sanat dünyasının örnek gösterilen çiftleri ortasında yer alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hamilelik haberini aldıktan sonra oğulları Karan’la birlikte soluğu Bodrum’daki konutlarında alarak, inzivaya çekildi. Güzel oyuncu eşi Özçivit, gebe eşi Evcen ve bebeğinin sıhhati için diyet eserleri programı hazırladı. Özçivit, eşinin sağlıklı beslenmesi için köylerden organik yumurta, süt ve zerzevat eserleri tercih ediyor.

Burak Özçivitten eşine özel diyet listesi

36 yaşındaki Fahriye Evcen, tabiatla iç içe hayat sürerek doğum öncesini Ege’de geçireceği öğrenildi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kalp krizi geçirdiği tez edilmişti! Erkan Petekkaya’dan görüntülü açıklama

Kaynak: https://www.yasemin.com/diyet/haber/2990210-burak-ozcivitten-esi-fahriye-evcen-icin-hamilelige-ozel-yemek-programi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu