Anne ve Çocuk

Enes Batur çocuklara berbat örnek oluyor! Yansılar çığ üzere büyüdü

Fenomen isimlerden Enes Batur son yayınladığı görüntüsüyle yansılara sebep oldu. Fenomen isim takipçilerinin bir birçoklarının çocuklardan oluştuğunu bile bile alkol tavsiyesinde bulundu.

Youtube fenomeni olan Enes Batur, bir periyot parlamasının akabinde magazin gündemine düşmüyordu. Sessizliğini makûs bir halde bozan Batur, geçtiğimiz aylarda ayakta durmakta zorlanırken ki alkollü haliyle kameralara yakalanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir görüntüsüyle çocuk kitleye sahip olduğunu bilen Batur, alkole teşvik etti.

enes batur

ÇOCUKLARA ALKOL TAVSİYESİ VERDİ

Sosyal medyada yayınlanan görüntüsünde Batur “Öncelikle söylüyorum, alkol düzgün bir şey değildir. Hele ki daima içiciyseniz. Lakin iki haftada bir, haftada bir insanın bünyesine nazaran arkadaş etrafında bir toplumsal içici olabilir” açıklamasında bulundu. Takipçilerinin büyük bir kısmından reaksiyon gören Batur takipçi kaybına uğradı.

enes batur

ENES BATUR’A REAKSİYONLAR ÇIĞ ÜZERE BÜYÜDÜ

Özellikle ebeveynlerin saldırısına uğrayan Batur hakkında Twitter’da ” #enesbaturtutuklansın” akımı oluşturuldu. çocuklara yönelik yaptığı içeriklerin yanında bu usul telaffuzlarla teşvik etmeye çalışmasının uygun olmadığını belirten takipçileri, tenkit yağmuruna tuttu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:.

Mehmet Dinçerler 3 milyon TL’lik yüzüğü geri istemişti! Hadise sahnede yüzüğünü fırlatıp attı

Kaynak: https://www.yasemin.com/cocuk/haber/2992112-enes-batur-cocuklara-kotu-ornek-oluyor-tepkiler-cig-gibi-buyudu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu