Güzellik

Foreo ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası ile manuel diş fırçası ortasındaki farklar neler?

Elektrikli yahut şarjlı diş fırçalarının popülaritesi her geçen gün artıyor. Satışa sunulmaya başladığı günden itibaren ağır ilgi gören FOREO ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası adeta çığır açtı. Bugünkü yazımızda Foreo ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası ile manuel diş fırçası ortasındaki farklara değiniyoruz.

Dişlerinizi fırçalamak, âlâ ağız bakımı ve çeşitli hastalıkları önlemenin temelidir. Diş doktorlarının hemfikir olduğu bir nokta varsa, o da şu: Dişlerinizi günde iki kere 2 dakika fırçalamak ağız sıhhati için atabileceğiniz en tesirli adımdır. Günümüzde olağan fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşabilen şarjlı yahut elektrikli diş fırçası sayesinde dişlerinizin paklığını sağlayabilirsiniz. FOREO ağız bakımda son 70 yılın en ileri teknolojisini sunduğu ISSA™️ 3 serisi ile diş fırçalamaya yeni bir yaklaşım getirdi. Manuel fırçaların yanı sıra dünyanın birinci silikon sonik diş fırçası ileri teknolojisi sayesinde ağız ve diş bakımında bir ihtilale neden oldu. Peki Foreo ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası ile manuel diş fırçası ortasındaki farklar neler? Gelin birlikte inceleyelim:

Foreo ISSA️ 3

  • Normal fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşabilen FOREO ISSA ™️ 3 hibrid fırça uçlarıyla diş, diş etleri ve ağız içi lisan ve yanak bölgelerini tesirli ve nazik bir halde temizlemek için yüksek yoğunluklu titreşimler gönderiyor. Manuel diş fırçaları ise uzun müddettir kullanılıyor. Uyarıcı ses ve titreşimlere sahip olmadıkları için yanak içleri ve diş etlerine uygulanan yanlış baskı nedeniyle kanamalara hatta açık yaralara neden olabiliyor. 

DİŞ HASSASİYETİ İÇİN HANGİ MANUEL Mİ YOKSA ELEKTRİKLİ DİŞ FIRÇASI MI ?

ISSA™️ 3 eşsiz fırça başı, dişeti için hassas bir masaj sunarken plak kütlesinin daha ağır olarak temizleyerek ağız içi tam bakım sağlıyor. Yeni kuşak geliştirilen ISSA™️ 3 diş fırçası ultra yumuşak, tıbbi sınıf silikon kılların ve plağı parçalamak için daha sağlam PBT polimer kılların bir kombinasyonuna sahiptir. Diş etlerini ve diş minesini çok fırçalamaya karşı korurken dişleri güçlü ve sağlıklı fiyat. 

Manuel bir diş fırçası kullanırken kâfi müddet fırçalayıp fırçalamadığınızı anlamanız güç olabilir.

Foreo ISSA™️ 3  patentli Sonik Titreşim teknolojisiyle güçlendirilmiş, tek bir USB şarjı ile 265 güne kadar dayanarak vakitten, güçten ve daima şarj etme zahmetinden tasarruf etmenizi sağlar. 

Yapılan bir çalışmada, 11 yıllık bir mühlet boyunca elektrikli diş fırçası kullanımının ağız sıhhati üzerindeki tesiri değerlendirilmiştir. 2800’ü aşkın iştirakçiyle yapılan çalışmada, diş fırçasının diş eti hastalığı (periodontal hastalık), çürükler ve diş kaybı üzerindeki tesirleri incelenmiştir. 

ISSA™️ 3 Dakikada 9.000’e kadar yüksek yoğunluklu titreşim, diş etlerine nazikçe masaj yaparken plağı parçalayıp çıkarır. Kullanıcıların %100’ü daha taze bir ağız hissi ve daha beyaz, daha parlak dişler bildiriyor.

Kaynak: https://www.yasemin.com/guzellik/haber/2991098-foreo-issatm-3-elektrikli-dis-fircasi-ile-manuel-dis-fircasi-arasindaki-farklar-neler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu