Güzellik

Foreo Issa silikon sonik diş fırçası ne işe fayda? Foreo Issa nasıl kullanılır?

Kozmetik dünyasına süratli bir giriş yapan ve ülkemizde satışa sunulmaya başladığından beri ağır ilgi gören FOREO markası, ağız ve diş sıhhati için geliştirdiği ISSA Serisi ile ışıltılı, göz alıcı bir gülümsemenin anahtarını sunuyor. Milyonlarca bayanın merak ettiği Foreo Issa, dünyanın birinci silikon sonik diş fırçası ileri teknolojisi sayesinde ağız ve diş bakımında bir ihtilale neden oldu.

Günlük hayatı kolaylaştırmak için her vakit kullanıcı odaklı tahliller geliştiren FOREO ağız bakımda son 70 yılın en ileri teknolojisini sunuyor ve ISSA diş fırçaları ile zahmetsiz ağız bakımı imkânı sağlıyor. FOREO ISSA Serisi, diş fırçalamaya yeni bir yaklaşım getiren ultra hijyenik hibrid fırça uçlarıyla diş, diş etleri ve ağız içi lisan ve yanak bölgelerini tesirli ve nazik bir halde temizlemek için yüksek yoğunluklu titreşimler gönderiyor. Eşsiz fırça başı, dişeti için hassas bir masaj sunarken plak kütlesinin daha ağır olarak temizleyerek ağız içi eksiksiz bakım sağlıyor.

Foreo Issa silikon sonik diş fırçası pink

PEKİ FOREO ISSA SERİSİ NE İŞE YARIYOR?

FOREO’nun diş ve ağız bakımında ihtilal yaratan ISSA serisi, birbirinden farklı eseriyle kullanıcılara farklı alternatifler sunuyor. 0-5 yaş ortası bebekler için temel ağız bakımı sağlayan ISSA Mikro, ultra hijyenik fırça başlığı çocukların diş minesini çizemeyecek ve diş etine ziyan vermeyecek, yumuşak ve esnek silikon fırça uçlarından oluşuyor.

Bebeğin diş çıkarma sürecinin başından itibaren kullanılabilen ISSA Mikro, diş çıkarma ağrılarını rahatlatırken besin kesimleri ve kalıntılarını temizleyerek ağızdaki bakterilerin azalmasına yardımcı oluyor.

Diş, lisan, yanak ve diş etleri için 4’ü 1 ortada tesirli bakım sunan yeni eser ISSA 3 ise naylon kıllı fırçalardan 10.000 kat daha hijyenik, iki kat daha güçlü yenilikçi hibrit Wave fırça ile dakikada 11.000 T-Sonic™ titreşime sahip. 16 farklı yeni işleve sahip lisan ve yanak temizleyici özelliği sayesinde de eksiksiz paklık sunan ISSA 3, tek şarjla 365 gün çalışabiliyor. 

Plaklar üzerinde sert, diş etlerine nazik bakım sağlayan, klinik testlere nazaran genel ağız hijyenini %140 oranında güzelleştirdiği kanıtlanmış ISSA™ 3 serisi dişleri, diş etlerini, lisanı ve yanakları temizleyerek uzun vadeli ağız sıhhatinin kelamını veriyor. Yumuşak silikon kıllar diş eti çekilmesini önlemeye yardımcı oluyor, diş eti tahrişi ve kızarıklığı üzere periodontal problemlere da yardımcı olmak için de kullanılan diş fırçaları kolay ve tesirli biçimde diş fırçalama imkânı sunuyor. Olağan fırçadan, en hassas fırçaya kadar farklı tercihler ve muhtaçlığı karşılayan birçok fırça başlığı ortasından seçim yapma alternatifi sunarak piyasadaki en gelişmiş elektrikli diş fırçası olduğunu kanıtlıyor. 

FOREO ISSA 3 NASIL KULLANILIR?

  • Fırçalama rutininizi değil, yalnızca diş fırçanızı değiştirin! 
  • Diş macununu sürün issa™ 3’ü çalıştırın.
  • Dişlerinizi manuel diş fırçası kullanır üzere fırçalayın, issa™ 3, her 30 saniyede bir ağzın yeni bir bölgesine geçmeniz için uyarır.
  • Ağzınızı çalkalayın, issa™ 3’ünüzü su ile temizleyin.
  • Tam bir ağız paklığı için fırçayı çevirin, lisan ve yanakları  nazikçe fırça başlığının arkası  ile temizleyin.

DİKKAT: İssa™ 3 diş fırçanızı kullanırken rastgele bir rahatsızlık hissederseniz hemen  kullanmayı bırakın ve bir diş  hekimine danışın. Fırça yüzeyinde rastgele bir kan görürseniz lütfen aygıtı sabun ve su ile temizleyin.

 

Yenilikçi, bakterilere güçlü hibrit fırça başlığıyla ihtilal niteliğindeki Sonik Titreşim teknolojisine sahip ISSA™ 3, canlandırıcı paklık, ferah beyazlık ve ışıltılı gülümsemeler için vazgeçilmez bir eser oluyor!  

Kaynak: https://www.yasemin.com/guzellik/haber/2990416-foreo-issa-silikon-sonik-dis-fircasi-ne-ise-yarar-foreo-issa-nasil-kullanilir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu