Güzellik

Gözlerinizi daha büyük göstermek isteyenler toplanın

Gözlerinizin yüzünüzdeki en değerli yerlerden bir tanesi. Büyük gözler her vakit cazip olmuş ve herkesi tesiri altına almıştır. Lakin küçük gözlüyseniz üzülmeyin bu yollarla gözlerinizi olduğundan büyük gösterebilirsiniz..

Kirpik şekillendirme

Kirpik kıvırıcı yalnızca kirpiklere olağanüstü bir kıvrım kazandırmakla kalmaz, birebir vakitte onları havalandırmaya ve daha düzgün görünmelerine yardımcı olur. Düz kirpikler göz etrafına gölge yapabilir. Onları kirpik kıvırıcı ile kıvırmak, göz bölgesini anında açacak ve gözleri ortaya çıkaracaktır. Akabinde maskaranızı da üst ve dışa hakikat uygulayın.

Beyaz göz kalemi

Alt göz kapağında koyu kahverengi yahut siyah bir göz kalemi gözleri vurgulamak için mükemmel olsa da, daha küçük görünmelerine de neden olabilir. Aydınlatıcı, nötr bir gölge ise gözleri açar ve daha büyük ve daha geniş görünmesini sağlar. Bunu yapmak için, üst ve alt su çizgisi boyunca beyaz yahut cilt rengi bir eyeliner uygulayın.

Kaşlarınızı şekillendirin

Kaşlarınızın biçimi büyük bir fark yaratabilir. Bakımlı kaşlar yalnızca yüzünüze tabir katmakla kalmaz, tıpkı vakitte gözlerinizi çerçevelemeye ve daha büyük görünmelerine yardımcı olur. Kaşlarınızda boşluklar vara bunları kaş kalemi yahut kaş jeli ile doldurun. İkincisi ayrıyeten tüylerin gün boyunca formda kalmasına yardımcı olur.

İpucu: Gözleri açmak ve daha büyük görünmelerini sağlamak için kaşların altına ışıltılı bir aydınlatıcı uygulayın.

Kaynak: https://www.kadinvekadin.net/gozlerinizi-daha-buyuk-gostermek-isteyenler-toplanin/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu