Güzellik

Hacimli kirpiklerin sırrı nedir?

Kirpik kıvırıcı

Eğer kirpiklerinizi kıvırmıyorsanız artık kirpik kıvırıcı kullanmaya başlasanız yeterli olur zira tesiri muhteşem! Her ne kadar büyük markalar tarafından dolgunluk, hacim ve dayanıklılık vaad edilse de rimel, ne yazık ki gün içerisinde kirpiklerimizi hacimli tutmaya yetmiyor. Bu durumda devreye kirpik kıvırıcı giriyor. Uygulaması ise hayli kolay. Kirpik kıvırıcınızı kirpiklerinize yerleştirdikten sonra 5-6 saniye kadar bekletin ve yavaşça bırakın. Bu süreci iki sefer tekrarladıktan sonra rimelinizi sürebilirsiniz. Tesirine bayılacaksınız!

Hint yağı

Kirpiklerinizi hem beslemek hem de hacimli olmasını istiyorsanız hint yağı tam da gereksiniminiz olan şey. Öncelikle küçük bir pamuğa hint yağını damlatın akabinde kirpik tabanlarınıza yavaşça uygulayın. Bir gece beklettikten sonra sabah durulayabilirsiniz.

Kirpiklerinizi tarayın

Saçımızı tarıyoruz pekala ya kirpiklerimiz? Rimel sürdükten sonra kirpiklerin genel olarak birbirine yapışma eğilimi var. Bu sorunu ortadan kaldırıp kirpiklerimizin daha hacimli gözükmesini sağlamak için kirpiklerinizi kesinlikle taramalısınız.

Kaynak: https://www.kadinvekadin.net/hacimli-kirpiklerin-sirri-nedir/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu