Güzellik

Kır düğünü için en hoş saç modeli hangisi? 2022 mükemmel kır düğünü saç modelleri

Kır düğünlerinde tercih edilen gelinlikler de çok abartılı olmadığı için saç modelleri de bu sadeliğe ve kır düğünü konseptine uygun olmak durumunda. Kır düğünü için saç modelleri araştıran gelin adaylarının ilgisini çekecek, birbirinden farklı, şık ve şık kır düğünü saçlarını derledik!

Gelin saçı modellerinde artık sıkı sıkıya toplanmış balerin topuzlar, abartılı seviyede krepe atılmış kabarık saçlar  çoktan tarihe karıştı. Gelin adayları tercihini daha doğal görünen saç modellerinden yana kullanıyor. Bilhassa kır düğünlerinde gelin saçı modeli çok daha fazla kıymet taşıyor. Zira hafif bir rüzgar bile  kimi saç modellerinin bozulmasına sebebiyet verebiliyor. Bu nedenle kır düğünü saç modelleri 2022 modasına baktığınızda natürel ve abartı barındırmayan saç dizaynlarının karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Uzun saçlara sahip olanlar için alternatiflerin çok daha fazla olduğunu belirtmek lazım.

Örgülü saç modelleri gelin başı olarak daha fazla ilgi görmeye başladı. Bunun yanı sıra su dalgası görünümlü açık saçlarla evlenen gelinlerin sayısı da bir oldukça fazla! Fakat kısa saçlara sahip olan gelin adayları da saçlarının dağılması riski olmadan gönlünce model seçimi yapabiliyor.

Gelin saçı yaptıracağınız vakit en değerlisi gelinliğinizin modelini göz önünde bulundurmalısınız. Şayet straplez bir gelinlik seçeceksiniz 2022 gelin at kuyruğu saç  modellerine göz atmalısınız. Ayrıyeten atkuyruğu modellerinde en hoş dizaynlar vardır.

2022 KIR DÜĞÜNÜ GELİN SAÇ MODELLERİ NELER?

Gelin başı örgü saç modeli olarak saçları toplu bir halde örgü tasarımı ya da zirveden dolanan örgüler epey dikkat çekmektedir. Hareketli ve hoş bir dönem gelinlerin de yüzünü güldürecek.

Dağınık topuz gelin saç modeli 2022 döneminde tekrar farklı dalga halinde toplu dizaynlar karşınıza geliyor. 2019 kır düğünü gelin saç modeli olarak 1980 yılında Türk sinemalarında de çok dikkat çeken dalgalı açık saç dizaynları yer almaktadır.

Kaynak: https://www.yasemin.com/guzellik/haber/2979981-kir-dugunu-icin-en-guzel-sac-modeli-hangisi-2022-muhtesem-kir-dugunu-sac-modelleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu