Güzellik

Kısa saçlar için tescillenmiş en hoş 3 saç modeli

Kısa saç bahadır bir karardır. Ama adım atmaya yürek ederseniz, mükemmel bölümler ve havadar saç modelleri ile ödüllendirileceksiniz. Kısa saç modelleri genç, taze ve dinamik görünür . Ayrıca saç kendi tartısı ile aşağı çekilmez. Böylece, kısa saç kısmı saçınızda çok fazla hacim ve dolgunluk yaratır. Fazla uğraş harcamadan. Genel olarak kısa saç, bakım ve şekillendirme açısından oldukça karmaşıktır . Özellikle sabahları banyoda süratli olmanız gerektiğinde kısa saçlarınızı çok seveceksiniz.

Kısa saçlar için en hoş 3 saç modeli

1.Pixie Kesim

Peri kesimini seviyoruz ! Zamansız kısa saç modeli, 20 yaşındaki bir bireyde 70 yaşındaki bir kişi kadar uygun görünüyor ve başınızda olağanüstü görünüyor. Saç modeli çoğunlukla farklı saç uzunluklarıyla oynuyor: Başın ardındaki ve yanlardaki saçlar hayli kısa tutulurken, başın üstünde biraz daha uzun olabilir. Modaya uygun saç modeli çok az itina gerektirir ve yalnızca 3 dakikada şekillendirilebilir. Tavsiyemiz : Göz alıcı renk ve formlardaki büyük küpeler bilhassa peri kesitiyle şahane görünür ve görünümünüze ekstra bir şey katar.

2. Bixie kesim

Evet, hakikat duydunuz – periye ek olarak, sözde bixie kesimi şu anda moda. Peri ve bob karışımı bize de bunu yaptı! Kısa saçlar için trend saç modeli bir periden daha uzun lakin tipik bob saç modellerinden daha kısa. Boyun bölgesinde düzgün bir halde katmanlı bir bixie, size biraz yabanî ve karışık bir yele verir. Saç spreyi yahut köpük ile bixie’nize ekstra tutuş ve hacim kazandırabilirsiniz .

 3-Kısa bob

Kısa saçlarınızın göz alıcı olması garanti! Kısa bobun asla modası geçmemesi sebepsiz değildir . Bu saç modeli ile saçlarınız yaklaşık çene uzunluğunda kesilir. Saçaklı versiyon ile kuaför ayrıyeten hacim ve dinamikler sağlayan birkaç katman ekler. Saçın uçları elmacık kemiklerinizi okşayarak yüz sınırlarınızı parlatacaktır.

Kaynak: https://www.kadinvekadin.net/kisa-saclar-icin-tescillenmis-en-guzel-3-sac-modeli/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu