Güzellik

Makyaj çantanızda kesinlikle bulunması gerekenler

Çantanızda taşıyacağınız makyaj gereçlerinin tesirli ve süratli sonuçlar verecek biçimde şeçilmesi kıymetli. Zira hem size yük yapmayacak hem de dışarı pratik bir formda makyajınızı yapabilecek yada makyajınızı tazeleyebileceksiniz.

Göz kalemi

Güç durumların en büyük kurtarıcısı tabi ki göz kalemleri. Her an yanınızda taşınmanız gereken bir eser. Zira hem kullanımı koy hem de tartı yapmaz. Göz kaleminizle hoş bakışlara anında sahip olabilirsiniz.

BB Krem

Kusursuz bir makyajın sırrı eşit bir cilt tonudur. Cilt tonunuzu eşitlemek için fondöten yada kapatıcılardan vazgeçip BB kremlerden yardım alabiliriniz. Cildinize tartıda yapamayacaktır. Tıpkı vakit küçük kusurlarınızı da kapatacaktır. Bu yüzden çantanızda BB kremlere yer verebilirsiniz.

Rimel

Tesirli ve tesirli bakışlar dolgun görünen kirpiklerinizden geçer. Bunun içinde rimellerden yardım alırız. Daha uzun ve dolgun görüne  kirpikler için rimelinizi yanınızdan ayırmayın. Makyaj çantanızda hiç bir eser olmasa bile kesinlikle rimel kesinlikle olsun.

Ruj

Makyajınızı renklendirmenin ve daha cazibeli hale getirmenin yolu elbet ki rujunuzdur. Rujsuz bir makyaj eksiklik hissettir. Makyaj çantanızda tabi ki her renk ruja yer veremezsiniz. Bu sebeple nude renkleri yanınızda taşımanız her makyaj ahenk sağlayacaktır.

Kaynak: https://www.kadinvekadin.net/makyaj-cantanizda-mutlaka-bulunmasi-gerekenler/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu