Diyetisyen

Pelin Karahan iğne ipliğe döndü! Ünlü oyuncudan boks gösteri

Ünlü oyuncu son günlerde verdiği kilolarla magazin gündemine bomba üzere düştü. Son hali toplumsal medyada çok konuşulan Karahan, artık boks yaptığı anları paylaşmaya devam ediyor. 48 kiloya düştüğünü açıklayan Pelin Karahan, “Verdiğim kiloların bu kadar konuşulmasına açıkçası şaşırdım. Toplumsal medyada çok ilgi gördü” açıklamasını yaptı. İşte son hali…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

İki çocuk annesi olan hoş oyuncu Pelin Karahan bir müddettir ekranlardan uzak duruyor. Ortada spor yapmayı ihmal etmeyen Karahan verdiği kilolarla dikkat çekiyor. 

ÜNLÜ OYUNCUDAN BOKS ŞOV!

Instagram hesabında daima etkin olan ve spor görüntülerini paylaşmayı ihmal etmeyen hoş oyuncu son paylaşımıyla olay oldu. Karahan, “boks yaptığı anları Yorulduk mu? Aslaaaaa “notuyla takipçileriyle paylaştı. 

Kilo verdikten sonra fit bir görünüm elde eden Pelin Karahan ALL Magazin mecmuasına renkli pozlar verdi.

pelin karahan

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir AVM çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Verdiği kilolarla ilgi odağı olan ünlü oyuncu, fit imgesi nedeniyle toplumsal medyada çok sayıda ileti ve yorum aldığını lisana getirdi.

pelin karahan son hali

“ŞAŞIRDIM”

48 kiloya düştüğünü açıklayan Pelin Karahan, “Verdiğim kiloların bu kadar konuşulmasına açıkçası şaşırdım. Toplumsal medyada çok ilgi gördü” açıklamasını yaptı.

pelin karahan 48 kiloya düştü

“48 KİLOYUM VE MUTLUYUM”

Karahan, “Ekranda hoş gözükmek için yani işim için kilo veriyorum. Kendimi bu halde daha düzgün hissediyorum. 48 kiloyum ve mutluyum” dedi.

pelin karahan iğne ipliğe ddöndü

SIK SIK PAYLAŞIM YAPIYOR!

Diyet ve sporla istediği kiloya gelen Karahan, idman görüntülerini toplumsal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.

pelin öztekin diyet

“KAR KIŞ DEMEDEN”

Karahan, bu kere boks yaptığı anlara ilişkin manzaraları Instgram hesabında yayınlayarak isminden kelam ettirdi. Karahan boks yaptığı anları; “Kar kış demeden devam” notunu düştü.

pelin karahan son hali

Çok sayıda toplumsal medya kullanıcısı tarafından ağır ilgi gören paylaşımda Karahan iltifat yağmuruna tutuldu.

YENİ BİÇİMİ OLAY OLDU!

on periyotlarda verdiği kilolarla dikkat çeken Pelin Karahan, “Hayat biçimi haline geldi bu beslenme biçimim. Artık 48.5 kiloyum bunu müdafaam lazım, ketojenik beslenme yaptım. Hem işlevsel idman hem kick boks yaptım” demişti.

Verdiği kilolarla birlikte stilini da değiştiren ünlü oyuncu, yeni halini toplumsal medya hesabından paylaştı.

pelin karahanın yeni imajı

Sarı saçlarını yoğunlaştıran Karahan, kuaförden çıkmadan poz verdi. Takipçilerini ikiye bölen Karahan’a “Sarıya geri dön” yorumları yapıldı.

Kaynak: https://www.yasemin.com/diyet/haber/2987022-pelin-karahan-igne-iplige-dondu-unlu-oyuncudan-boks-sov

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu