Diyetisyen

Pelin Karahan iğne ipliğe döndü! Yeni imajı herkesi şaşırttı

Ünlü oyuncu son günlerde verdiği kilolarla magazin gündemine bomba üzere düştü. Son hali toplumsal medyada çok konuşulan Karahan, saçlarını boyattı. 48 kiloya düştüğünü açıklayan Pelin Karahan, “Verdiğim kiloların bu kadar konuşulmasına açıkçası şaşırdım. Toplumsal medyada çok ilgi gördü” açıklamasını yapmıştı. İşte ünlü oyuncunun son hali…

İki çocuk annesi olan hoş oyuncu Pelin Karahan bir müddettir ekranlardan uzak duruyor. Ortada spor yapmayı ihmal etmeyen Karahan verdiği kilolarla dikkat çekiyor. Karahan, son olarak yeni imajı ile hayranlarının karşısına çıktı. Saç rengini değiştiren ünlü oyuncunun yeni imajı yorum yağmuruna tutuldu.

Pelin karahan

KOYU RENGE BOYADI

Saç rengini yoğunlaştıran oyuncuya birçok toplumsal medya kullanıcısından yorum yağdı. Karahan’ın yeni imajı “Önceki de hoştu ancak bu daha genç göstermiş” yorumlarına neden oldu.

Kilo verdikten sonra fit bir görünüm elde eden Pelin Karahan ALL Magazin mecmuasına renkli pozlar verdi.

pelin karahan

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir AVM çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Verdiği kilolarla ilgi odağı olan ünlü oyuncu, fit imajı nedeniyle toplumsal medyada çok sayıda bildiri ve yorum aldığını lisana getirdi.

pelin karahan son hali

“ŞAŞIRDIM”

48 kiloya düştüğünü açıklayan Pelin Karahan, “Verdiğim kiloların bu kadar konuşulmasına açıkçası şaşırdım. Toplumsal medyada çok ilgi gördü” açıklamasını yaptı.

pelin karahan 48 kiloya düştü

“48 KİLOYUM VE MUTLUYUM”

Karahan, “Ekranda hoş gözükmek için yani işim için kilo veriyorum. Kendimi bu biçimde daha güzel hissediyorum. 48 kiloyum ve mutluyum” dedi.

pelin karahan iğne ipliğe ddöndü

SIK SIK PAYLAŞIM YAPIYOR!

Diyet ve sporla istediği kiloya gelen Karahan, idman görüntülerini toplumsal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.

pelin öztekin diyet

“KAR KIŞ DEMEDEN”

Karahan, bu sefer boks yaptığı anlara ilişkin manzaraları Instgram hesabında yayınlayarak isminden kelam ettirdi. Karahan boks yaptığı anları; “Kar kış demeden devam” notunu düştü.

pelin karahan son hali

Çok sayıda toplumsal medya kullanıcısı tarafından ağır ilgi gören paylaşımda Karahan iltifat yağmuruna tutuldu.

YENİ USULÜ OLAY OLDU!

Son periyotlarda verdiği kilolarla dikkat çeken Pelin Karahan, “Hayat biçimi haline geldi bu beslenme biçimim. Artık 48.5 kiloyum bunu müdafaam lazım, ketojenik beslenme yaptım. Hem işlevsel idman hem kick boks yaptım” demişti.

Verdiği kilolarla birlikte üslubunu da değiştiren ünlü oyuncu, yeni halini toplumsal medya hesabından paylaştı.

pelin karahanın yeni imajı

Sarı saçlarını yoğunlaştıran Karahan, kuaförden çıkmadan poz verdi. Takipçilerini ikiye bölen Karahan’a “Sarıya geri dön” yorumları yapıldı.

Kaynak: https://www.yasemin.com/diyet/haber/2987022-pelin-karahan-igne-iplige-dondu-yeni-imaji-herkesi-sasirtti

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu