Diyetisyen

Tanyeli tüp mide ameliyatı oldu! Tanyeli’nin son halini görenler şok oldu…

Bir periyoda danslarıyla damga vuran Tanyeli fazla kilolarından kurtulmak için bıçak altına yatarak tüp mide ameliyatı oldu.

Aldığı kilolarla görenlerin tanımakta zorluk çektiği ünlü oryantal Tanyeli sonunda tahlili tüp mide ameliyatıyla buldu. Eşi İlker Sünneli ile Avustralya’ya yerleşen Tanyeli, 99 kiloyu görünce mide ameliyatı olmak için Türkiye’ye geldi.

İlker Sünneli VE tANYELİ

Ameliyatla 29 kilo veren Tanyeli 70 kiloya düştü. Fazla kilolarından süratle kurtulan Tanyeli, son halini takipçileri ile paylaştı. 

İŞTE TANYELİ’NİN SON HALİ;

AMELİYAT SONRASI AÇIKLAMA YAPMIŞTI!

Tanyeli, ameliyatının başarılı geçtiğini toplumsal medyada eşiyle yürüyüş yaparken çekilen fotoğrafını paylaşarak duyurdu:

“Bursa’dan sevgiler. Mide ameliyatımın üzerinden 20 gün geçti, en zorunu kolay atlattık. Ben artık her türlü zerzevatın pürelerini yemeye başladım ve günlük yarım saatlik yürüyüşlerime devam ediyorum, bu fotoğraf karesi eşimle yaptığımız yürüyüşten. Bu ameliyattan sonraki süreci benim için kolaylaştıran en önemli şey, dualar oldu. Bu ortalar dualarım bütünün ve bizlerin hayrı için.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İbo show yayından kaldırıldı

Kaynak: https://www.yasemin.com/diyet/haber/2990611-tanyeli-tup-mide-ameliyati-oldu-tanyelinin-son-halini-gorenler-sok-oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu