Güzellik

Thiocilline nedir, ne için kullanılır, ne işe fayda? Thiocilline krem 2022 fiyatı

Cilt üzerinde kullanılan ve antibakteriyel özelliklere sahip olan Thiocilline krem nedir, nasıl kullanılır, yan tesirleri nelerdir, ne işe fayda, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi tesirleri vardır üzere soruların yanıtlarını sizler için araştırdık.

Thiocilline krem tüp içerisinde 5 gram beyaz renkli pomad olarak kullanıma sunulmuş olan ve gözdeki çeşitli iltihabi ve mikrobik durumları ve yaralanmaları denetim etmek için kullanılan bir göz pomadıdır. Etken maddesi Basitrasin ve Neomisin olan bu krem birçok bakteriye karşı tesirli birer antibiyotiktir. Hassas mikroorganizmaların neden olduğu yüzeysel oküler enfeksiyonların tedavisi için kullanılan topikal bir antibakteriyel casustur. Bu ilaç genel olarak enfekte yaralar, yanıklar, aşılar, ülserler, piyoderma, deri ve doku iltihabı, impetigo, uyuz, pediküloz, tinea pedis yani ayak mantarı, kontakt dermatit ve alerjik dermatitinin ikincil enfekte cilt lezyonlarında kullanılır. Eğer ilacın içindeki unsurlardan rastgele birine karşı alerjiniz var ise, kullanmayınız.

Bu eseri önemli cilt yaralanmaları (derin yaralar yahut delinmeden ötürü oluşan yaralar, hayvan ısırıkları, önemli yanıklar gibi) için kullanmadan evvel hekiminize danışın. Bu tip durumlar için farklı bir tedavi gerekebilir.

THİOCİLLİNE KREM NASIL KULLANILIR?

Bu ilaç yalnızca ciltte kullanım içindir. Bu kremi kesinlikle hekimin talimatlarına uyarak uygulayın.

Kullanmadan evvel ellerinizi yıkayın. Etkilenen bölgeyi temizleyin ve kurulayın. Daha sonra, ekseriyetle günde 1 ila 3 sefer yahut hekiminiz tarafından belirtildiği üzere, ince bir katman halinde kremi etkilenen bölgeye sürün ve yavaşça ovalayın. Bölgeyi steril bir bandajla kaplayabilirsiniz. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi yıkayın.

THİOCİLLİNE KREM FİYATI

Bu kremin yeni fiyatı 33.17  TL’dir.

Kaynak: https://www.yasemin.com/guzellik/haber/2973806-thiocilline-nedir-ne-icin-kullanilir-ne-ise-yarar-thiocilline-krem-2022-fiyati

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu