Güzellik

Tokalon Güneş kremi ne işe fayda? Tokalon Güneş kremi fiyatı 2022

Uygun fiyatlı güneş kremi arayıp, Tokalon Güneş kremi ile karşılaştıysanız kesinlikle yazımızı okumalısınız. Piyasadaki güneş kremlerine nazaran fiyatı hayli uygun olan ve kullananların birçok kişinin şad kaldığı Tokalon Güneş kremi hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını sizlerle paylaşıyoruz. Tokalon Güneş kremi ne işe fayda? Tokalon Güneş kremi kullananlar şad mu? tüm bu soruların cevabı yazımızda.

Tokalon Güneş kremi; Swiss kozmetik markası tarafından üretilen bir güneş kremidir.  Pek çok online eczanenin yanı sıra semtinizdeki eczanenizde de bulabileceğiniz kaliteli bir güneş bakım eserdir. 150 ml’lik tüplerde satışa sunulan eser, bilhassa hassas bir cilt yapısına sahip olan bayanların son yıllarda severek kullandığı favori güneş kremleri ortasında yer alır. SPF 15, SPF 30, SPF 50 vb. farklı derecelerde cilt muhafaza özelliğine sahip olan güneş kremleri içerisinde en başarılı eserlerden biri olarak bilinen Tokalon güneş kremi; Yüksek oranda SPF içeriyor. Tokalon güneş kremi hiç bir paraben içermediği için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

TOKALON KREM NASIL KULLANILIR

TOKALON GÜNEŞ KREMİ KULLANIM ALANLARI

  •  Zararlı güneş ışınlarının yanı sıra en çok olan ziyanlı güneş ışını olan UVB ışınlarına karşı da yüksek bir muhafaza faktörü içeren Tokalon güneş kremini yağlı ciltlerin kullanabildiği üzere karma ve kuru ciltliler de rahatla kullanabilir.
  • Zararlı güneş ışınlarına uzun mühlet maruz kalan ciltteki kızarıklık kabarcıklara karşı adeta kalkan olarak tüm bu sıkıntıların yaşanmasının önüne geçiyor.

TOKALON GÜNEŞ KREMİ NASIL KULLANILIR?

Bu kremi az bir ölçüde tüm cildinize yedirmelisiniz. Tıpkı öteki güneş kremlerinin kullanımında olduğu üzere Tokalon güneş kremini de dışarı çıkmadan en az 30 dakika öncesinde cildinize sürebilirsiniz.

Denize girmeden evvel ya da denizden çıktıktan çabucak sonra da bu eseri kullanabilirsiniz.

Tokalon güneş kremi

TOKALON GÜNEŞ KREMİ FİYATI

Uygun fiyatlı eserler ortasında son derece başarılı olan bu eser, en eski güneş kremi markaları ortasında bulunur. Eseri ortalama 64 TL üzere hayli ekonomik bir fiyata satın alabilirsiniz. 

Kaynak: https://www.yasemin.com/guzellik/haber/2869703-tokalon-gunes-kremi-ne-ise-yarar-tokalon-gunes-kremi-fiyati-2022

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu