Sağlık

Üç Kız Kardeş dizisi Dönüş’ün hastalığı nedir? Üç kız kardeş Dönüş ölecek mi?

Üç Kız Kardeş severek takip edilen ve reytinglerde değerli skorlar elde eden dizi geçtiğimiz dönemde Dönüş’ün hasta olması ile izleyicilere his dolu anlar yaşatmıştı. Dönüş’ün ne hastası olduğu ve öleceği konusunda ise meraklar artmıştı. Her Salı akşamı izleyici ile buluşan Üç Kız Kardeş dizisinin yeni kısımları ise heyecan dolu anlarla izleyici ile buluşuyor.

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran tıpkı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş her kısım başında izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. İmalini Süreç Film’in, yapımcılığını ise Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği  ‘Üç Kız Kardeş’ dizisi bu haftada yeniden reytinglerde yükselişi yakalayan diziler ortasında girdi. 

Geçtiğimiz dönemde Üç Kız Kardeş’in yürek burkan sahnelerinden Dönüş’ün hastalığı birçok izleyici tarafından his dolu izlenmişti. Sinemada apansız bayılmasının sebebini merak eden izleyici kitlesi, Dönüşün ne hastası olduğunu merak ediyordu. Pekala, Üç Kız Kardeş Dönüş’ün hastalığı neydi? İşte detaylar…

ÜÇ KIZ KARDEŞ DÖNÜŞ NE HASTASI?

İclal Aydın’ın kitabından esinlenerek televizyon ekranlarına gelen Üç Kız Kardeş dizisini kitaptan okumuş olanlar Dönüş’ün ne hastası olduğunu öğrendi.  Dönüş Ayvalık’ı terk ettikten sonra kanser hastalığına yakalanıp acil kemoterapi tedavisi görüyor. Hastalıkla yıllar boyunca savaş içerisinde olan Dönüş, ilerleyen vakitlerde hastalığı yeniyor. Dizide daima bayılmalar geçiren Dönüş’ün bayılma sebebi de bu olarak görünüyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ DÖNÜŞ ÖLDÜ MÜ?

Kitaptan uyarlama olarak televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan sinema her kısımda değişik mevzularla izleyici kitlesinin karşısına çıkmayı başarıyor. Almila Ada’nın oynadığı Dönüş karakteri izleyici tarafından da sıklıkla merak ediliyor. Dizide sık sık bayılması ile korkutan Dönüş’ün epilepsi hastası olduğu da belirtiliyor. İlerleyen kısımda karakterin nasıl yol alacağı ise meçhul.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kaynak: https://www.yasemin.com/saglik/haber/2992601-uc-kiz-kardes-dizisi-donusun-hastaligi-nedir-uc-kiz-kardes-donus-olecek-mi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu