Güncel Haberler

Uyku Konumunuz Kişiliğiniz Hakkında Neleri Gösteriyor?

Kim olduğunuz hakkında çok şey ortaya çıkarabilecek kolay bir test bulduk. Sahiden çok kolay. Aşağıdaki resmi inceleyin ve birçok vakit uyuduğunuzu düşündüğünüz durumu seçin.

Uyku Konumunuz Kişiliğiniz Hakkında Neleri Gösteriyor?​

  1. Yan yatarken dizlerinizi çıkarmadan uyuyamıyorsanız, o vakit sakin ve sağlam bir insansınız. Seni gücendirmek kolay değil ve gelecekten korkmuyorsun. En sefil kış sabahında bile gülümsersiniz ve hayatınızda meydana gelen çabucak hemen tüm değişikliklere problemsiz bir biçimde ahenk sağlayabilirsiniz.
  2. Genel olarak cenin konumunda uyuyorsanız, çoklukla korunmaya, anlaşılmaya ve sempati duymaya gereksinim duyarsınız. Bu formda kıvrılarak etrafınızdaki dünyada karşılaştığınız problemlerden kendinizi soyutlamaya çalışırsınız. Yetenekleriniz ve potansiyeliniz için harika çıkış, fotoğraf yapmak, dans etmeyi öğrenmek yahut bir blog yazmak olacaktır.
  3. Kollarınız ve bacaklarınız dışarı çıkmış halde yüzüstü yatarak uyuyorsanız , o vakit bir başkansınız. Dürtüselsiniz ve inisiyatif alıyorsunuz ve hem şahsî hem de profesyonel hayatınızda nizamın olduğundan emin olun. Büyük olasılıkla her şeyi evvelce planlamayı tercih ediyorsunuz ve sürprizlerden hoşlanmıyorsunuz. Sebat etme yeteneğiniz ve sorumluluk hissiniz, büyük muvaffakiyetler elde etmenize yardımcı olur.
  4. Sırt üstü yatarak uyuyorsanız, muhtemelen hayatı seven, ilgi odağı olmaya alışmış ve düzgün arkadaşlıktan hoşlanan olumlu bir insansınız. Her vakit doğruyu söylemeyi tercih ederek, inatla ve ısrarla lakin mantıklı bir halde çalışıyorsunuz. Bu konumda uyuyan beşerler çoklukla çok güçlü kişiliklere sahiptir. (Tipik bir balık burcu olabilirsiniz.)
  5. Dikkatli bir asker üzere kollarınız iki yanınızda sırt üstü yatarsanız, muhtemelen yeterli ayarlanmış, hayattaki emellerinin ne olduğunu bilen ve kararlı bir halde onlara ulaşmak için çabalayan bir insansınız. Katı, bilgiç ve talepkar olabilirsiniz, lakin her şeyden evvel kendinizden çok şey talep ediyorsunuz.
  6. Balıkçıl üzere, bir bacağınızı kaldırarak uyuyorsanız, ruh haliniz o kadar süratli değişirken etrafınızdakiler için baş karıştırıcı olabilirken, ekseriyetle her türlü maceraya kapılan, kestirim edilemez bir kişiliğe sahip olabilirsiniz. Birçok vakit, kararlı olmayı ve bir seçim yapmayı güç buluyorsunuz. Genel olarak işte ve hayatta, istikrar, huzur, sessizlik ve titizliği tercih edersiniz. (İkizler burcu ile de eşleştirebiliriz.)

Ve şayet bir değil, farklı pozlarda uyuyorsanız, o vakit bu, sizin bile şimdi tam olarak kavrayamadığınız kapalı derinliklere sahip çok taraflı bir kişiliğe sahip olduğunuzun bir işaretidir.

Sizin de yatış durumunuz ile burcunuzun özellikleri eşleşiyor mu?

Kaynak: https://www.kadinlarkulubu.com/haberler/uyku-pozisyonunuz-kisiliginiz-hakkinda-neleri-gosteriyor.3350/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu