Güzellik

Yazın hoşluk trendi: Dudak renklendirme

Yazın en tanınan hoşluk trendinin kalıcı dudak renklendirme olduğunu tabir eden Hoşluk Koçu Aylin Çetinkaya, doğal renklerle yapılan uygulamalar sonrasında ruj kullanmaya gerek olmadığını belirtti.

Bu yaz dudak renklendirmenin hayli fazla tercih edildiğini lisana getiren Çetinkaya, dudak renklendirmenin solgun görünen dudaklar için kalıcı ve doğal bir tahlil olduğunu söyledi. Ayrıyeten, dudak çizgilerinin vakitle inceldiğini ve daha küçük gözükebildiğini belirten Çetinkaya, renklendirme sürecinin burada da uygulanabildiğini söyledi.

İki yıla kadar kalıcı olabiliyor

Kalıcı dudak renklendirme süreci sayesinde dudaklardaki renk eşitsizliklerini giderirken, dudağa daha canlı bir görünüm kazandırılıyor. Doğal renklerde yapılan uygulamalar sonrasında birden fazla vakit günlük hayatta ruj kullanmaya gerek kalmadan yalnızca nemlendirici kullanarak canlı ve parlak dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudakları solgun görünen, dudak çerçeve sınırları uçuk ve gibisi sebeplerle kaybolmuş bayanlar bu uygulamadan yararlanabilir. Acısız ve ağrısız olarak tamamlanan bu sürecin iki yıla kadar kalıcılık müddeti var. Bireyler isterlerse bu mühlet dolmadan da süreci tekrar edebiliyor. Genelde 30 -45 yaş ortası bayanların sıklıkla tercih ettiği dudak renklendirme süreci dudakları ile ilgili bu şikayetleri bulunan 18 yaş üzerindeki tüm bayanlara uygulanabilmektedir.

Dudak renklendirme kalıcı bir süreç olduğu için doğal renklerin seçilmesine ihtimam gösteriyoruz. Biz süreç öncesinde bireye en uygun renk ve tasarımı belirliyoruz, şayet kişinin beklentisi bizim belirlediğimiz hudutların çok dışında ise bu şahıslara süreç yapmamayı tercih ediyoruz.

Etiketler

çizgi dolgu dudak estetik bayan renklendirme trend

Kaynak: https://www.kadinvekadin.net/yazin-guzellik-trendi-dudak-renklendirme/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu